JOHN DEERE TANGO II

2,200 Cena ar PVN

Jums ir darāms, kas labāks par mauriņa pļaušanu? Lai panāktu bezkompromisu pļaušanas kvalitāti un uzticamu darbību, izvēlaties John Deere TANGO II robotizēto pļāvēju.

TANGO pļaušanas platība – līdz 2200 m²

 

Specifikācija
Pļaušanas augstums, mm

19-102

Mulčēšana

Standarta

Apraksts

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA

TANGO E5 II

Atvieglo dzīvi. TANGO II sērijas robotizētais zāles pļāvējs ir radīts, lai  atvieglotu dzīvi. Vadības ierīces un tehnoloģijas ir tik intuitīvas, ka pļaušanu varēsiet uzsākt nekavējoties. Jūsu laiks atkal pieder jums.

Vienkārši apbrīnojami

TANGO pļauj zāli nejauši izvēlētā trajektorijā, automātiski atpazīstot šķēršļus un ierobežojošos vadus. Tas pat neapstājoties pielāgojas vietām, kur zāle ir garāka.

Viegli programmējams

Izmantojot lielo ekrānu un loģiskas vadības ierīces, varat viegli iestatīt grafiku un mainīt to, kad vien vēlaties. Displejā in “nākamās darbības” funkcija, kas informē, ko TANGO dara pašlaik un kāda būs tā nākamā darbība.

Kalni nav šķērslis

TANGO varat ieprogrammēt konkrētu uzdevumu izpildei dārzā. Raizes nesagādās nedz sarežģīti izkārtojumi ar kokiem un krūmiem, nedz arī nogāzes ar slīpumu līdz 36%.

Klusa darbība

TANGO ir tik kluss, ka var pļaut naktī nevienu netraucējot, ar minimāu piepūli un troksni un bez jebkādiem kaitīgiem izmešiem.

Izturīgs

TANGO darbojas nevainojami neatkarīgi no laika apstākļiem. Elektroniskā sistēma, akumulators un asmens ir aizsargāti ar izturīgu divkāršas sienas korpusu, kas padara tos pilnībā ūdens necaurlaidīgus.

Jaudīgs

Rūdītā tērauda asmens griež ātri un tīri, nezaudējot asumu visu vasaru. Garāka zāle nav šķērslis – ja neesat bijis mājās, sezonai sākoties vai beidzoties, zāle iepriekš nav jānopļauj. Lai pielāgotu pļaušanas augstumu (19mm-102mm) vienkārši pagriežiet aizsargu.

Vieds

TANGO zina, kad ir laiks uzlādei, un automātiski dodas uz uzlādes staciju. Pateicoties jaudīgiem litija akumulatoriem, uzlāde nav jāveic pārāk bieži.

Atbalsts

No padoma līdz apkopei un rezerves daļām ir viss jums nepieciešamais, lai uzturētu jūsu TANGO kā jaunu gadu no gada.