Dārza traktors JOHN DEERE X754

Cena ar PVN

  • Ātrums kustībā uz priekšu: 13,7 km/h
  • Mulčēšanas vadība: papildus
  • Savākšanas sistēma: izvēles komplektācija
  • Pļaujmašīnas pacelšanas sistēma: hidrauliska
  • Hidrauliskā, 4 riteņu stūrēšana ar pastiprinātāju

[maxbutton id=”1″]

Specifikācija
Degvielas veids

Dīzeļdegviela

Dzinēja jauda, kW/ZS

18/24,5

Degvielas tvertnes tilpums, l

19,7

Transmisija

Hidrostatiska

Priekšgaitas ātrūms, km/h

13.7

Atpakaļgaitas atrūms, km/h

9.7

Svars ( bez degvielas un pļaujmašīnas), kg

430

Zāles izmešana

Uz sāniem

Savākšanas sistēmas tilpums,litri

Papildus

Pļaušanas augstums, mm

25-150

Pļaušanas platums, cm

122-152

4WD/ 4 riteņu piedziņa

Nav

Apraksts

DĀRZA UN MAURIŅA TRAKTORS AR DĪZEĻDZINĒJU X700 SĒRIJA

Šie izturīgie dārza-mauriņa traktori ar dīzeļdzinēju ideāli apvieno veiktspēju, vienkāršu ekspluatāciju un ērtības. X700 sērijā ir pieejami trīs modeļi – ar 2 riteņu piedziņu, 4 riteņu piedziņu vai 4 riteņu stūrēšanu – tādēļ ikviens varēs atrast sev piemērotāko modeli. Precīza zāles pļaušana ir tikai viens no profesionālas zemes apkopes aspektiem. Izmantojot pareizo papildaprīkojumu, X700 sērijas dārza traktori ļauj apkopt arī takas un ceļus ar vienlīdz augstiem standartiem.

Ērti lietojama hidraulika Izmantojot ergonomiskās sviras, tiek hidrauliski pacelta un nolaista zāles pļaujmašīna un papildaprīkojums. Izmantojot “peldošo” pozīciju, priekšpusē uzstādītais papildaprīkojums pielāgojas zemes reljefam. Intuitīvās vadības sviras nodrošina vienkāršu vadību.

Hidrostatiskā transmisija un hidrauliskais stūres pastiprinātājs: Pateicoties ekskluzīvajiem Twin Touch pedāļiem un standarta stūres pastiprinātājam, jaunie X700 sērijas traktori ir viegli vadāmi un manevrējami.

Pilnībā metināts tērauda rāmis: Visā garumā pilnībā metināts tērauda rāmis nodrošina maksimālu stiprību. Iebūvētais priekšējais buferis var noturēt priekšējo smagumu, savukārt lodveida čuguna priekšējā ass palielina izturību.

Pļaujmašīnas ar piedziņas vārpstu un eļļā iegremdētu PTO sajūgu: Pateicoties piedziņas vārpstai, pļaujmašīnas ir izturīgas un tām ir ilgs darbmūžs. Eļļā iegremdētais PTO sajūgs nodrošina vienmērīgu ieslēgšanu, un tam nemaz nav nepieciešama apkope

Atbilstība braukšanai pa ceļu (papildaprīkojums) Pielāgojiet traktoru darbam uz lielceļiem

(nav pieejams X754 sērijas traktoriem).

Uzticams dzinējs ar lielu griezes momentu Trīscilindru dīzeļdzinējs nodrošina lielu griezes momentu, lai varētu darbināt visu papildaprīkojumu. Pateicoties efektīvajam sadegšanas procesam, tiek samazinātas kaitīgo izplūdes gāzu emisijas un palielināta degvielas ekonomija. No jauna izstrādātais pārsegs nodrošina uzlabotu gaisa pārvaldību un zemāku darba temperatūru.

Jauns instrumentu panelis : Jauno instrumentu paneli var labāk nolasīt saules gaismā, un tas nodrošina ātru diagnostiku. Jaunās funkcijas ietver “labākās pļaušanas zonas” mērķa apgabalu uzlabotai pļaušanas kvalitātei un “iedarbināšanas secības” indikatorus, lai varētu noteikt jebkuru bloķēšanas problēmu jau iedarbināšanas laikā.

X700 sērija — pļaujmašīna: Šīs izturīgās pļaujmašīnas ir izgatavotas no viengabala tērauda, kam ir uzklāti divi krāsas slāņi, lai nodrošinātu iedarbīgu aizsardzību pret rūsu. Velmēta ārējā mala palielina izturību un stiprību, kā arī nodrošina aizsardzību kokiem un žogiem. Pļaujmašīnas ar aizmugurējo izmešanu ir lieliski piemērotas zāles pļaušanai tuvu šķēršļiem uz abām pusēm, kā arī tās var viegli pārveidot par mulčēšanas iekārtām. Pļaujmašīnas ar izmešanu uz sāniem ir piemērotas garas zāles pļaušanai.

Komerciālās pļaujmašīnas opcijas:

  • 48 collu izmešana uz sāniem (122 cm/48 collas
  • 54 collu izmešana uz sāniem (137 cm/54 collas)
  • 60 collu izmešana uz sāniem (152 cm/60 collas)

* Pļaušanas augstums 25–133 mm

Mulčēšanas vadība: Jaunā mulčēšanas vadības funkcija uzlabo produktivitāti, savākšanas laikā ievērojami samazinot savākšanas tilpumu un līdz ar to iztukšošanas ciklu skaitu. Tā uzlabo arī elastību: ja apstākļi ir nepiemēroti pareizai mulčēšanai, operatori var pārslēgties uz sānu izmešanu tikai 30 sekundēs.

X700 sērija — materiālu savākšanas sistēmas: MCS 580 materiālu savākšanas sistēma nodrošina zāles atgriezumu savākšanu pļaušanas laikā un ātru izmešanu pēc tam. Darbrata korpuss un ventilators ir izgatavots no izturīga tērauda, savukārt savākšanas tvertne ir aprīkota ar piepildīšanas skaņas signālu, kas signalizē, kad tvertni nepieciešams iztukšot. Šī sistēma ir piemērota X750 un X758 sērijas mauriņa traktoriem un ir aprīkota ar John Deere hidrauliku, kas nodrošina vieglu ekspluatāciju. 580H augstās izmešanas opcija nodrošina izlādi līdz 1,8 metru augstumam.

Savākšanas sistēma ar trīs tvertnēm: Ir pieejama arī savākšanas sistēma ar 500 litru tilpumu, trīs tvertnēm un jaudīgu ventilator.

vasarastehnika.lv