GATOR XUV 855M ar dīzeļdzinēju

Cena ar PVN

  • Dzinēja jauda — 16,1 kW (21,9 ZS)
  • Kravu platformas kravnesība — 454 kg
  • Braukšanas ātrums — 50 km/h

[maxbutton id=”1″]

Specifikācija
Jauda, ZS

22

Darba tilpums, cm3

854

Dzesēšanas sistēma

Šķidrums

Degvielas veids

Dīzeļdegviela

Degvielas patēriņš l/h

1.8

Transmisijas tips

2 pārnesumu CVT bezpakāpju ar sajūgu korpusā&bremzešanu ar dzinēju

Maksimālais ātrums, km/h

52

4WD/ 4 riteņu piedziņa

Lietderīga kravnesība , kg

635

Vilktspēja, kg

680

Apraksts

Īss apraksts:

Mašīna ar izturīgu un garu bāzi, tā ir lieliski piemērota ne tikai darbam, bet arī izklaidēm. Izturīgs, viengabalains tērauda rāmis, kas iztur lielu pārslodzi. Šis Gator ir lieliski piemērots dažādām saimniecībām, parkiem, zirgaudzētavām, lauku tūrisma mājām vai uzņēmumiem, kas sniedz komunālos pakalpojumus. Papildu komplektācijas piederumi izveidos jums piemērotu ekskluzīvu mašīnu.

Detalizēta informācija:

Dzinējs

Trīscilindru dīzeļdzinējs, kura darba tilpums ir 0,854 l, ar lielu griezes momentu. Dzesēšana ar šķidrumu nodrošinās ilgmūžīgumu un nevainojamu darbu. Ar 27,6 l degvielas tvertni pietiks ilgam laikam, jo šis Gator XUV855M modelis optimālos apstākļos vidēji patērēs tikai 1,9 l dīzeļdegvielas stundā!

Šasija

Divu ātrumu automātiskā CVT transmisija ar visu riteņu diferenciāļa bloķēšanu un pilnīgi neatkarīgu piekari nodrošinās, ka četriem velkošajiem riteņiem būs ļoti laba saķere un liels spēks jebkuros apstākļos. Gator XUV855M var attīstīt ātrumu līdz 50 km/h, stūres pastiprinātājs atvieglos manevrēšanu. Plašs riteņu klāsts ļaus atrast Jums vispiemērotāko variantu atbilstoši darbu veidam.

Pielāgojamība

Šim Gator XUV855M varēsiet pielāgot daudzus piederumus: no sniega lāpstas līdz apsildāmai un pilnīgi izolētai kabīnei ar stikla durvīm un sildītāju, lai būtu patīkami strādāt ziemā. Šiem Gator var būt arī četras sēdvietas. Ja vēlaties doties izbraucienā ar lielu kompāniju, izvēlieties modeli XUV855M-S4.

vasarastehnika.lv