Golfa tehnika

Cena ar PVN

Trīskārša precizitāte

Augstākā līmeņa pļaušana ar rotējošiem / cilindriskiem asmeņiem, izmantojot 2653B un 7200 modeļus. Izstrādāts, lai nodrošinātu iekārtas veiktspēju, uzticamību, ērtu vadību un eksplortācijas vieglumu. John deere piedāvā ļoti plašu sortimentu un atradīsim piemērotāko arī Jūsu laukumam.

[maxbutton id=”1″]

Apraksts

Dzinējs

Trīs cilindru dīzeļa dzinējas ar tiešo (7200) vai netiešu (2653B) degvielas iesmidzināšanu ar dzinēja jaudu no 14,6 līdz 15,8 kW. Dzinēja darba tilpumi ir no 1.103 l. līdz 1.267 l. Dzinēji ir aprīkots ar šķidro dzesēšanu.

Šasija

Trīs riteņu piedziņa ar hidrostatisko stūres pastiprinātāju. Pļaušanas ātrums ir no 8 līdz 10 km / h. Trīs riteņu piedziņa tiek nodrošināta nepārtraukti un kāda riteņa izslīdēšanas gadījumā hidrostatiskā jauda tiek novirzīta uz citiem riteņiem.

Pļaušanas panna

66 cm un 76 cm pannas ir aprīkotas ar vienkāršu uzstādīšanas un noņemšanas mehānismu, kas neprasa daudz laika. 7200 modelis nodrošina, ka operators pļaušanas laikā var viegli regulēt pļaušanas platumu starp 173 un 183 cm.  Wuick Adjust griezējiekārtas ļauj iestatīt pļaušanas augstumu dažās seundēs, izmantojot urbjmašīnu. Izmaiņas tiek veiktas uzreiz abās rullīša pusēs.