Jaunums – GATOR XUV 825M ar bendzīna dzinēju

Cena ar PVN

  • Dzinēja jauda — 40,3 kW (54 ZS)
  • Kravu platformas kravnesība — 454 kg
  • Braukšanas ātrums — 60 km/h

[maxbutton id=”1″]

Specifikācija
Jauda, ZS

50

Darba tilpums, cm3

812

Dzesēšanas sistēma

Šķidrums

Degvielas veids

Benzīns

Degvielas patēriņš l/h

2.6

Transmisijas tips

2 pārnesumu CVT bezpakāpju ar sajūgu korpusā&bremzešanu ar dzinēju

Maksimālais ātrums, km/h

70

4WD/ 4 riteņu piedziņa

Jā / var izvēlieteis 2WD

Lietderīga kravnesība , kg

635

Vilktspēja, kg

680

Apraksts

Īss apraksts:

Dinamisks benzīna dzinējs, liela caurgājība un komforts — trīs lietas, kas braukšanu padara tīkamu. Izturīgs tērauda rāmis iztur lielu pārslodzi, un pilnīgi neatkarīga piekare amortizē nelīdzenumus. Plaša kabīne ir pasargāta no trokšņiem un paredzēta pat trim personām. Šis modelis ir lieliski piemērots gan izklaidēm, gan nopietnam darbam. Brauciet pārliecinoši!

Detalizēta informācija:

Dzinējs

Trīscilindru benzīna dzinējs ar tiešo degvielas iesmidzināšanu, tā darba tilpums ir 0,812 l, kas šim modelim ātri ļauj ieskrieties un pievarēt grūti izbraucamu apvidu. EFI benzīna dzinējs, kas tiek dzesēts ar šķidrumu, nodrošinās ilgmūžīgumu un nevainojamu darbu. Ar 42 l degvielas tvertni pietiks ilgam laikam, jo šis Gator XUV835M modelis vidēji patērēs 3,5 l benzīna stundā, braucot jauktā režīmā!

Šasija

Divu ātrumu automātiskā CVT transmisija ar visu riteņu diferenciāļa bloķēšanu un pilnīgi neatkarīgu piekari ļaus izbaudīt braukšanu. Četri velkošie riteņi nodrošinās saķeri un vieglu darbu smagos apstākļos. Stūres pastiprinātājs palīdzēs, braucot pa sarežģītu reljefu, un ļaus justies ērti.

Pielāgojamība

Šis modelis var būt gan ar pilnīgi izolētu kabīni, gan ar atvērta tipa kabīni un sānu aizsargtīkliem. Elektriskā kravu platformas izgāšana, vilkšanas „āķis” un citi piederumi, kas jāpasūta papildus, ļaus izbaudīt darbu un izklaides. Pielāgojiet šo mašīnu savām vajadzībām, izvēloties no daudziem piederumiem, kas jāpasūta papildus, un brauciet, kur vien vēlaties!

vasarastehnika.lv