GATOR XUV 865M ar dīzeļdzinēju

Cena ar PVN

  • Dzinēja jauda — 16,1 kW (21,9 ZS)
  • Kravu platformas kravnesība — 454 kg
  • Braukšanas ātrums — 50 km/h

[maxbutton id=”1″]

Specifikācija
Jauda, ZS

22

Darba tilpums, cm3

854

Dzesēšanas sistēma

Šķidrums

Degvielas veids

Dīzeļdegviela

Degvielas patēriņš l/h

1.8

Transmisijas tips

2 pārnesumu CVT bezpakāpju ar sajūgu korpusā&bremzešanu ar dzinēju

Maksimālais ātrums, km/h

52

4WD/ 4 riteņu piedziņa

Lietderīga kravnesība , kg

635

Vilktspēja, kg

680

Apraksts

Īss apraksts:

Jauns un izskatīgs modelis dažādām vajadzībām. Plaša, slēgta kabīne ar plastikāta durvīm ir pasargāta no trokšņiem un paredzēta trim personām. Šim modelim nav neizbraucamu vietu apvidū, savukārt smagas kravas tam nav problēma. Brauciet, kur vien vēlaties!

Detalizēta informācija:

Dzinējs

Trīs cilindru dīzeļdzinējs, kura darba tilpums ir 0,854 l, ar lielu griezes momentu. Dzesēšana ar šķidrumu nodrošinās ilgmūžīgumu un nevainojamu darbu. Ar 42,4 l degvielas tvertni pietiks ilgam laikam, pat intensīvi braucot sarežģītā apvidū!

Šasija

Divu ātrumu automātiskā CVT transmisija ar visu riteņu diferenciāļa bloķēšanu un pilnīgi neatkarīgu piekari nodrošinās, ka četriem velkošajiem riteņiem būs ļoti laba saķere un liels spēks jebkuros apstākļos. Liels klīrenss ļaus pievarēt pat ļoti sarežģītus ceļus un apvidu. Gator XUV865M var attīstīt ātrumu līdz 50 km/h, stūres pastiprinātājs atvieglos manevrēšanu un palīdzēs ērti apbraukt šķēršļus.

Pielāgojamība

Šis modelis var būt gan ar pilnīgi izolētu kabīni, gan ar atvērta tipa kabīni un sānu aizsargtīkliem. Elektriskā kravu platformas izgāšana, vilkšanas „āķis” un citi piederumi, kas jāpasūta papildus, ļaus izbaudīt darbu un izklaides. Pielāgojiet šo mašīnu savām vajadzībām, izvēloties no daudziem piederumiem, kas jāpasūta papildus.

vasarastehnika.lv