JOHN DEERE 1026R

Cena ar PVN

Mazs bāzē, bet spēcīgs un viegli vadāms traktors būs noderīgs daudzos darbos. Lielisks palīgs gan komunālo pakalpojumu uzņēmumiem, gan  lauksaimniecības saimniecībām. Šī traktora pielitojums ir ļoti dažāds. Izvēloties modeli ar kabīni standarta aprīkojumā ietilpst gaisa kondicionieris.

[maxbutton id=”1″]

Specifikācija
Dzinēja jauda, ZS

25.2

Cilindru skaits

3

Dzinēja darba tilpums,l

1.115l

Pārnesumi

Nav

Pilnpiedziņa

Kabīne un gaisa kondicioniris

Papildus aprīkojums

Hidrauliskā sūkņa tilpums l/min

24

Celtspēja, kg

525 kg

Apraksts

Dzinējs

Trīs cilindru Yanmar nodrošina 18,5 kW jaudu, dzinēja darba tilpums 1.115l. Maksimālais griezes moments 63,7 Nm, gaisa filtrs – sausā tipa, degvielas tvertnes tilpums 21.2 l.

Šasija

Transmisija – hidrostatiska, divu pedāļu automātiskā. Maksimālais ātrums 14,6 km / h. Stūres pastiprinātājs. Diferenciāļa bloķēšana un četru riteņu piedziņa, kā standarta aprīkojums.

Hidrauliskā sistēma

Kopējā jauda – 24 l / min.

Vilkšana sistēma

Trīspunktu piekares sistēma (Cat. 1), celtspēja 525 kg.

Kardānvārpsta

Neatkarīga aizmugurējā jūgvārpsta.  Standarta aprīkojumā ietilpst divas darba šahtas, aizmugurējes – 540 RPM,  sekundārā 2100 RPM  (CCW), kā papildus opciju var uzstādīt priekšējo jūgvārpstu (2100 RPM CCW). PTO sajūgs – Wet Multi

Drošība

Uz modeļiem bez kabīnes, vadītāja drošību nodrošina uzstādīts drošības loks, kas nodrošina vadītāja drošību apgāšanās gadījumā. Sēdeklī iebūvēts sensors, kas nosaka reaģē uz svara izmaiņām, ja vadītājs pieceļas no sēdekļa traktors apstājas un dzinējs tiek noslāpēts

Izmēri

Pateicoties kompaktajam dizainam šīs sērijas traktori ir uzglabājami garāžās un nodrošina lielisku manevrēšanu šauros apstākļos.

Riepas

Šī sērija traktoru var uzstādīti divu veidu riepas – zāliena un universālās riepas. Izvēlaties sev piemērotāko.

Priekšējais iekrāvējs

Šīs sērijas traktoru var aprīkot ar frontālo iekrāvēju vai palešu dakšām

Kabīne

Kā papildaprīkojumu ir iespējams uzstādīt kabīni. Kabīne ir aprīkota ar deluxe auduma sēdekli, lielām durvīm un iebūvētām darba gaismām. Kabīnes kopējais augstums ir tikai 2m no zemes.