JOHN DEERE 1500. sērijas frontālās pļaujmašīnas

Cena ar PVN

Visjaunākās 1500. sērijas TerrainCut komerciālie priekšējie rotējošie zāles pļāvēji sniedz izcilu truma un pļaušanas kvalitātes kombināciju. Aprīkoti ar augstas veiktspējas 7-Iron griezējierīcēm, efektīviem augstas griezes dīzeļdzinējiem un izcilu 4 riteņu piedziņu, tie spēj pļaut biezu zāli lielā ātrumā, saglabājot teicamu pļaušanas kvalitāti. Kā jau John Deere izstrādājumā, papildus jaudai un veiktspējai jūs saņemsiet arī optimālu drošības un komforta līmeni operatoram. Padomāts par visu, sākot ar augstas klases sēdekļiem un vienkāršu vadības sistēmu un beidzot ar standarta salokāmu aizsargrāmi vai pilnībā noslēgtu kabīni.

[maxbutton id=”1″]

Apraksts

Dzinējs:

Trīs cilindru dzinējs Yanmar ar augstu griezes momentu un jaudu no 17.8 līdz 28.1 kW. Šīs dzinējs ir paredzēts profesionālām mašīnām, darbam smagos dabas apstākļos pilnu darba dienu bez apstāšanas. Mūsu priekšējiem rotējošiem zāles pļāvējiem ir klusa, efektīva dzesēšanas sistēma, kuru ir viegli tīrīt un apkopt. 60 litru degvielas tvertne nodrošina nepārtrauktu pļaušanu līdz pat 10 stundām, un lielais ar šķidrumu dzesējamais 3 cilindru dīzeļdzinējs ar tiešo iesmidzināšanu nodrošina teicamu taupību un pļaušanas veiktspēju

Transmisija:

Transmisija Ar lielizmēra hidrostatisko moduli, lielu radiatora tipa eļļas dzesētāju, eļļā  iegremdētu disku un slapjo PTO sajūgu šī transmisija ir gatava uz visu. Arī apmales, nogāzes un slidens zāliens nav problēma: 4 riteņu piedziņa izmanto mehānisko asi, un kā standarts tai ir diferenciālā bloķēšana.

Pļaušanas panna :

7-Iron PRO griezējierīce ar izmešanu uz sāniem Izmešanas uz sāniem griezējierīce ir štancēta no bieza 7 lokšņu 4,6 mm (0,179 collu) tērauda un spēs apmierināt komerciālo darbu prasības. To var arī pārveidot, lai veiktu mulčēšanu.

FASTBACK aizmugurējās izmešanas griezējierīce.  Aizmugurējās izmešanas griezējierīce ir štancēta no bieza 7 lokšņu 4,6 mm (0,179 collu) tērauda un spēs apmierināt komerciālo darbu prasības. To var arī pārveidot, lai veiktu mulčēšanu. 

Zāles savākšana: 

Jaunā savākšanas sistēma GLC1500 efektīvi savāc materiālu, izmantojot jaudīgo, nesen ieviesto ventilatora konstrukciju, kuru darbina hidraulika, lai nodrošinātu pastāvīgu plūsmu. Hidrauliskā sistēma nodrošina arī ātru pacelšanu un nolaišanu, lai paātrinātu savākšanas tvertnes iztukšošanu. Ja jums ir nepieciešama lielāka savākšanas ietilpība nekā standarta 600 l versijā, izmēģiniet 900 l versiju .Pēc uzstādīšanas kopējais platums nepārsniedz pļaujmašīnas platumu. Tas nodrošina ventilatora aizsardzību pret bojājumiem darbības laikā, kā arī uzlabo iekārtas manevrētspēju. Turklāt tas atvieglo iekraušanu un izkraušanu, ja nepieciešama transportēšana.

Ar augstās izlādes versiju jums ir iespēja iztukšot savācēju kravas automašīnās un piekabēs ar augstām malām. Papildus augstumam savācējam ir arī liela sniedzamība, kas ļauj nodrošināt, ka materiāls iekļūst tieši kravas mašīnā vai piekabē.

Ērta kabīne:

Modeļi 1575 un 1585 ir aprīkoti ar kabīni standarta konfigurācija. Pilnībā integrētais kabīnes risinājums apvieno vairākas novatoriskas funkcijas, lai nodrošinātu operatoram augstas klases darba vidi. Plašā kabīne ComfortCab, kas ir pārklāta ar izliektu stiklu 360 grādu redzamībai, ir arī ārkārtīgi klusa, pateicoties troksni samazinošajiem putu paklājiņiem uz grīdas. Kamēr iekārta smagi strādā, jūs varat izbaudīt ērtības.  Lai kādi laika apstākļi būtu ārā, mūsu rūpnīcā uzstādītajā kabīnē jūs varat strādāt komfortabli. Hermētiski noslēgtajā kabīnē ar pilnībā integrētu apsildi un gaisa kondicionēšanu ir pieejams polsterēts pneimatiskais darba sēdeklis, divas priekšējās darba gaismas, vējstikla tīrītājs ar diviem ātrumiem, kā arī priekšējās un aizmugurējās brīdinājuma gaismas.