JOHN DEERE 4066M

Cena ar PVN

4000 M sērijas traktoriem bez kabīnes.

Uzticams ar lielu griezes momentu četru cilindru dīzeļdzinējs. Pielāgots darbam ar frontālo iekrāvēju. “eHydro“ vai “PowrReverser ” transmisijas. Iespējama trīspunktu priekšējā piekare. Četru riteņu piedziņa.

[maxbutton id=”1″]

Specifikācija
Dzinēja jauda, ZS

63

Cilindru skaits

4

Dzinēja darba tilpums,l

2.091

Transmisija

Hidrostatiskā – eHydro

Pārnesumi

12×12 PowrReverser

Pilnpiedziņa

Ir

Kabīne un gaisa kondicioniris

Pēc izvēles

Hidrauliskā sūkņa tilpums l/min

60.2

Kopējā masa, kg

1710

Apraksts

Dzinējs

Četru cilindru YANMAR dīzeļdzinējs ar jaudu no 46 Zs līdz 63 un motora darba tilpums no 1.995 l līdz 2.091. Maksimālā griezes moments no 156 līdz 207 Nm. Sausā tipa gaisa filtrs.  Degvielas tvertnes tilpums 49.2 l.

Šasija

Transmisijas hidrostatiskās vai 12×12 “PowerReverser” .  Maksmiālais ātrums ir 32.8 km/h, Slapjā tipa disku bremzes. Power steering. Diferenciāļa bloķēšana un četru riteņu piedziņa ir standarta aprīkojumā.

Hidrauliskās sistēma

Hidrauliskā jauda – 60.2 l / min

Sakabes sistēma

Trīspunktu stiprinājuma sistēma (CAT 1) ar celtspēju 1420 kg.

Jaudas padeves vārpsta

Strāvas padeves neatkarīgu aizmugures jūgvārpsta. Standartaprīkojumā ietilpst divas darba vārpstas aizmugures 540 apgr. /min., sekundārā 2100 RPM (CCW) kā papildus opcija var būt uzstādīts priekšas Jūgvārpstas (CCW vai 1000CW 2100 apgriezieni MINŪTĒ). Strāvas padeves vārpstas sajūgs-wet tipa daugiadiskė

Drošība

Uz modeļiem bez kabīnes, vadītāja drošību nodrošina uzstādīts drošības loks, kas nodrošina vadītāja drošību apgāšanās gadījumā. Sēdeklī iebūvēts sensors, kas nosaka reaģē uz svara izmaiņām, ja vadītājs pieceļas no sēdekļa traktors apstājas un dzinējs tiek noslāpēts

Izmēri

Traktora izmēri un jauda parāda tā plašo pielietojuma iespējas.

Riepas

Šai sērijai var uzstādīt četrus dažādus riepu tipus: zāliena, universālās, golfa vai piemērotas lauksaimniecībai. Izvēlaties sev piemērotāko.