JOHN DEERE Z997R

Cena ar PVN

Komerciālā sērija – EZtrak bezrādiusa apgriešanās zāliena traktors

Produktīva pļaušanas tehnika ar Yanmar dīzeļmotoru, izcilu manevrētspēju un pļaušanas kvalitāti.

Samaziniet savu pļaušanas laiku ar šīm izveicīgām mašīnām neupurējot kvalitāti. Nav tādu šķēršlu, ap kuriem tas viegli un efektīvi nevarētu manevrēt. To nepārspējamās manevrēšanas iespējas uz jums atstās lielu iespaidu.

Padariet zāliena pļaušanu par izprieci!

Specifikācija
Degvielas veids

Dīzeļdegviela

Dzinēja jauda, kW/ZS

21/28.6

Degvielas tvertnes tilpums, l

43.6

Transmisija

Hidrostatiska

Priekšgaitas ātrūms, km/h

18.5

Atpakaļgaitas atrūms, km/h

8.1

Svars ( bez degvielas un pļaujmašīnas), kg

805

Zāles izmešana

Uz aizmuguri, Uz sāniem

Savākšanas sistēmas tilpums,litri

Nav

Pļaušanas augstums, mm

25-113

Pļaušanas platums, cm

152/182

4WD/ 4 riteņu piedziņa

Nav

Apraksts

NULLES PAGRIEZIENA ZĀLIENA PĻAVĒJS AR DĪZEĻDZINĒJU Z997R SĒRIJA

Z997R nodrošina neticamu manevrētspēju — kā arī spēcīgu dzinēju, augstas veiktspējas griezējierīci un izcilu uzbūves kvalitāti produktīvai kalpošanai daudzu gadu garumā. Tā paveic darbu vismaz par 20 % ātrāk nekā priekšējā pļaujmašīna, ietaupot jūsu līdzekļus ikreiz, kad to lietojat.

7-Iron PRO griezējierīce ar izmešanu uz sāniem:  Šīs izmešanas uz sāniem griezējierīces ir  štancētas no bieza 7 izmēra loksnes 4,6 mm (0,179 collu) tērauda, un tās darbina vārpsta, lai tiktu galā ar sarežģītiem komerciāliem darbiem. Tās var arī pārveidot, lai veiktu mulčēšanu.

Aizmugurējās izmešanas griezējierīce:  Aizmugurējās izmešanas griezējierīces ir štancētas no bieza 7 lokšņu 4,6 mm (0,179 collu) tērauda, un tās spēs apmierināt komerciālo darbu prasības.

Dzinējs: 28,6 ZS ( 21 kW) dīzeļdzinējs ar 3 cilindriem nodrošina pietiekamu griezes momentu visam papildaprīkojumam. Pateicoties efektīvajam sadegšanas procesam, tiek samazināts izmešu daudzums un palielināta degvielas ekonomija. Savukārt jaunajam pārsegam ir uzlabota gaisa cirkulācija, kas nodrošina zemāku darba temperatūru

Transmisija:  hidrauliskie ( Kanzaki) divkārši kombinētie sūkņi ar riteņu motoriemPArker Ross. Vienkārša vadība ar polsterētām vadības svirām. Lai paceltu vai nolaistu pļaujmašīnu un zslēgtu asmeņus, vienkārši nospiediet pogu.