Dārza traktors JOHN DEERE X950R

Cena ar PVN

  • Ātrums kustībā uz priekšu: 16.1 km/h
  • Mulčēšanas vadība: papildus
  • Savākšanas sistēma: zemā izlāde (570 litri)/ augstā izlāde (650 litri)
  • Pļaujmašīnas pacelšanas sistēma: hidrauliska
  • Hidrauliskā, 2 riteņu stūrēšana ar pastiprinātāju

[maxbutton id=”1″]

Specifikācija
Degvielas veids

Dīzeļdegviela

Dzinēja jauda, kW/ZS

18.1/24.6

Degvielas tvertnes tilpums, l

19.7

Transmisija

Hidrostatiska

Priekšgaitas ātrūms, km/h

16.1

Atpakaļgaitas atrūms, km/h

9.7

Svars ( bez degvielas un pļaujmašīnas), kg

822

Zāles izmešana

Uz aizmuguri

Savākšanas sistēmas tilpums,litri

570/650

Pļaušanas augstums, mm

25-112

Pļaušanas platums, cm

122/137

4WD/ 4 riteņu piedziņa

Nav

Apraksts

MAURIŅA TRAKTORS AR DĪZEĻDZINĒJU X900 SĒRIJA AR MATERIĀLU SAVĀKŠANAS SISTĒMU

Komerciālais zāliena traktors X950 ir vislabāk piemērots smagam darbam. Šis jaunais aizmugurējās izmešanas un aizmugurējās savākšanas modelis ir aprīkots ar masīvu tērauda rāmi un zāles pļaujmašīnu, kas kopā nodrošina gadiem ilgu ekspluatāciju bez problēmām. Dīzeļdzinējs šim mauriņa plaušanas traktoram ir ar lielu griezes momentu un lieljaudas riteņu motoriem visas dienas garumā nodrošinās darbību uz nelīdzena reljefa. Pārdomātā ergonomika un intuitīvā vadības sistēma nodrošina arī ērtu operatora darbu.

Nevainojama jauda: Pilnībā metināts tērauda rāmis. Zāles pļaujmašīna ir izgatavota no komerciālas kvalitātes štancēta tērauda. Trīscilindru dīzeļdzinējs ar lielu griezes momentu un jaudīgi riteņu dzinēji nodrošinās nepārspējamu stiprību un veiktspēju.

Dzinējs: 23,5 ZS (17,5 kW) dīzeļdzinējs ar 3 cilindriem nodrošina pietiekamu griezes momentu visam papildaprīkojumam. Pateicoties efektīvajam sadegšanas procesam, tiek samazināts izmešu daudzums un palielināta degvielas ekonomija. Savukārt jaunajam pārsegam ir uzlabota gaisa cirkulācija, kas nodrošina zemāku darba temperatūru.

Precizitāte: Pateicoties labākajai “aste seko vilcējam” tehnoloģijai savā klasē, varat droši un vienkārši pļaut žogu un sienu tuvumā. Šī novatoriskā sistēma nozīmē to, ka varat darbināt mašīnu tuvāk šķēršļiem ar savākšanas tvertni. Šāda tehnoloģija nodrošina sirds mieru un vienkāršu lietošanu bez traucēkļiem.

Augstās izmešanas savākšanas sistēma: 600l augstās izmešanas savākšanas sistēma  nodrošina ātru un drošu izmešanu līdz pat 2 metru augstumā. Pateicoties mūsu ērtajai ātrās uzstādīšanas sistēmai, varat uzstādīt un noņemt savācēju dažu sekunžu laikā.

Zemās izmešanas izmešanas savākšanas sistēma: 570 litru savācēju var atvērt, izmantojot unikālo daudzfunkciju hidraulisko sviru. Izmantojot atsevišķu hidraulisko sūkni, varat ātri pacelt un iztukšot savācēju pat zemā dzinēja ātrumā.

Aizmugurējais deflektors (iegādājams atsevišķi): Viegli pārslēdzieties uz aizmugurējo izmešanu, izmantojot atsevišķi iegādājamo aizmugurējo deflektoru.

Atbilstības komplekts braukšanai pa ceļu (iegādājams atsevišķi): Vai starp darba vietām jāpārvietojas pa lielceļu? Ar šādu mauriņa traktora komplektu iegūsiet visu nepieciešamo, lai brauktu droši un likumīgi.

vasarastehnika.lv