JOHN DEERE X107

3,652 Cena ar PVN

Standarta X100 sērija  sešiem modeļiem ar  plašo funkciju un opciju klāstu var ikvienam piedāvāt

ko piemērotu. Paredzēti zālieniem no 3000 līdz 6000 m², šie izturīgie mauriņa traktori ir veidoti

gadiem ilgai kalpošanai bez rūpēm, tie apvieno lielisku pļaušanas kvalitāti ar ērtu lietošanu.

Ieteicama pļaušanas platība – līdz 4000 m²

Specifikācija
Svars 187 kg
Cilindra tilpums, cm3

500

Ātrums atpakaļgaitā, km/h

0-4.8

Ātrums uz priekšu, km/h

0-8,9

Kruīza kontrole

Nav

Degvielas tvertnes tilpums, l

9,1

Degvielas veids

Benzīns

Svars, kg

193

Mulčēšana

Papildaprīkojums

Pļaujmašīnas ieslēgšana

Mehāniska

Pļaušanas augstums, mm

25-100

Pļaušanas platums, cm

107

Savācējgrozs, l

230 papildus

Stūres iekārta

Priekšējo riteņu stūrēšana

Motors

Briggs& Stratton

Transmisijas tips

Hidrostatiska

Jauda, ZS

14,9

Apraksts

Standarta X100 sērijas zāliena traktori bez savakšanas sistēmas ir piemēroti lielākām platibām un aprīkoti ar zāles izmeššanu uz sāna. Šīs pļaujmašinas ir paredzēti darbiem Jūsu saimniecība gan vasarā gan ziemā.

Dzinējs:

Uzticams  1 cilinda benzīna dzinējs Briggs & Stratton ar gaisa dzesi  dzinējs, kuram ir pietiekami jaudas, lai darbs būtu efektīvs un produktīvs pļaujot vai mulčējot zāli. Elektroniskā aizdedze kalpo ātrai iedarbināšanai, bet ērtā apkalpošana un citas īpašības neļaus šaubīties šajā dzinējā.

 

 

 

 

 

Pļaušanas panna:

Inovatīvā dizaina dizainaEdge pļaušanas panna ar zāles izmeššanu uz sāna ir droša un  ( universāla) funcionāla. Pļaušanas laikā asmeņi  pārklājās, līdz ar to  nepaliek nenopļauta zāle ieekārtas vidū. Ja vēlaties mulčēt – pasūties ātri uzstādāmu mulčēšanas komplektu. Pēc lietošanas iekārtas viegli mazgājas caur iebūvēto mazgāšanas spraugu.

Zāles savākšana:

Ja ir nepieciešams savākt zāli,  tad šim modelim papildus ir iepējams pasūtīt un uzstādīt 230 litru lielu zāle savākšanas grozu.

Transmisija:

Šī mašīna ir aprīkota ar automātisko pārnesuma kārbu ir viegli izvēlēties nepieciešamo ātrumu un braukšanas virzienu. Kustības virzienu mainīja notiek pārejot ar  rokturi labajā vadītājs pusē. Pedāļi atrodas ērtā pozīcijā, tādēļ vadība un darbs ir veicams intuitīvi un viegli. Braukšanas ātrums uz priekšu ir līdz 8.9 km/h, bet atpakaļgaitā līdz 5,1 km/h.

 

 

 

 

 

Rāmis:

John Deere traktori tiek būvēti, izmantojot stabilu metinātu rāmi, lai mašīna var izturēt lielākas slodzes. Rāmis ir no 2,7 mm tērauda un tādēļ traktori spēj izturēt lielākas slodzes. Aizmugures āķis, uz kura pievieno piekabi, kas ļaus paveeikt vēl vairāk darbu. 

 

 

 

 

Komforts:

Traktoram ir ērta vadība, kas ļauji vadītājam viegi vadīt iekārtu. Darbības sviras ir iekrāsotas pēc to funkcijām, kas ļaus tās viegli atcerēties to funkcijas.

Darbs ar šo mašīnu ir patiess prieks.