JOHN DEERE X147R

5,560 Cena ar PVN

Standarta X100 sērija ar sešiem modeļiem un plašo funkciju un opciju klāstu var ikvienam piedāvāt

ko piemērotu. Paredzēti zālieniem no 3000 līdz 6000 m², šie izturīgie mauriņa traktori ir veidoti

gadiem ilgai kalpošanai bez rūpēm, tie apvieno lielisku pļaušanas kvalitāti ar ērtu lietošanu.

Ieteicama pļaušanas platība – līdz 6000 m²

Specifikācija
Svars 230 kg
Cilindra tilpums, cm3

656

Ātrums atpakaļgaitā, km/h

0-3.2

Ātrums uz priekšu, km/h

0-8,9

Kruīza kontrole

Nav

Degvielas tvertnes tilpums, l

7,5

Degvielas veids

Benzīns

Svars, kg

239

Mulčēšana

Papildaprīkojums

Pļaujmašīnas ieslēgšana

Elektriska

Pļaušanas augstums, mm

25-90

Pļaušanas platums, cm

92

Savācējgrozs, l

300

Stūres iekārta

Priekšējo riteņu stūrēšana

Motors

Briggs & Stratton

Transmisijas tips

Hidrostatiska

Jauda, ZS

16,9

Apraksts

Standarta X100 sērijas zāliena traktori bez savakšanas sistēmas ir piemēroti lielākām platibām un aprīkoti ar zāles izmeššanu uz sānu. Šīs pļaujmašinas ir paredzētas darbiem Jūsu saimniecība gan vasarā, gan ziemā.

Dzinējs:

Uzticams  1 cilinda benzīna dzinējs Briggs & Stratton ar gaisa dzesi, kuram ir pietiekami jaudas, lai darbs būtu efektīvs un produktīvs pļaujot vai mulčējot zāli. Elektroniskā aizdedze kalpo ātrai iedarbināšanai, bet vieglā apkalpošana neļaus šaubīties šajā dzinējā.

 

 

 

 

 

Pļaušanas panna:

Inovatīvā dizaina Edge pļaušanas panna ar zāles ar zāles izmeššanu uz aizmuguri ir droša un  ( universāla) funkcionāla. Pļaušanas laikā asmeņi  pārklājās, līdz ar to  nepaliek nenopļauta zāle ieekārtas vidū. Ja vēlaties mulčēt – pasūties ātri uzstādāmu mulčēšanas komplektu. Pēc lietošanas iekārtas viegli mazgājas izmantojot tam paredzēto ātro savienojumu. 

 

 

 

 

Zāles savākšana:

300 litri liela savalšanas tvertne ir izgatavota no sintetiska materiāla un ir piemērota zāles un lapu savakšanai. Ergonomiska konstrukcija nodrošina vieglu tvertnes zāles/lapu izgašanu. Savākšanas tvertni var viegli aizvietot  ar deflektoru kas lāuj pļaut zāli ar izmešanu uz aimuguri. Kā arī ir iespejāms aprīkot ar mūlčēšanas komplektu. 

 

 

 

 

Transmisija:

Šī mašīna ir aprīkota ar automātisko pārnesuma kārbu un ir viegli izvēlēties nepieciešamo ātrumu un braukšanas virzienu. Kustības virzienu maiņai nepieciešams izmantot kāju pedaļus. Pedāļi atrodas ērtā pozīcijā, tādēļ vadība un darbs ir veicams intuitīvi un viegli. Braukšanas ātrums uz priekšu ir līdz 8.9 km/h, bet atpakaļgaitā līdz 5,1 km/h. 

 

 

 

 

 

Rāmis:

John Deere traktori tiek būvēti, izmantojot stabilu metinātu rāmi, lai mašīna var izturēt lielākas slodzes. Rāmis ir veidots no 2,7 mm tērauda un tādēļ traktori spēj izturēt lielākas slodzes. Aizmugurē atrodas āķis, kur iespējams pievienot piekabi, kas ļaus paveikt vēl vairāk darbu. 

 

 

 

 

 

Komforts:

Traktoram ir ērta vadība, kas ļauj vadītājam viegi vadīt iekārtu. Darbības sviras ir iekrāsotas pēc to funkcijām, kas ļaus tās viegli atcerēties. Darbs ar šo mašīnu ir patiess prieks.