JOHN DEERE X167

5,828 Cena ar PVN

Standarta X100 sērija  sešiem modeļiem ar  plašo funkciju un opciju klāstu var ikvienam piedāvāt

ko piemērotu. Paredzēti zālieniem no 3000 līdz 6000 m², šie izturīgie mauriņa traktori ir veidoti

gadiem ilgai kalpošanai bez rūpēm, tie apvieno lielisku pļaušanas kvalitāti ar ērtu lietošanu.

Ieteicama pļaušanas platība – līdz 6000 m²


Specifikācija
Svars 241 kg
Cilindra tilpums, cm3

724

Kruīza kontrole

Ir

Degvielas tvertnes tilpums, l

9,1

Degvielas veids

Benzīns

Svars, kg

228

Mulčēšana

Papildaprīkojums

Pļaujmašīnas ieslēgšana

Elektriska

Pļaušanas augstums, mm

25-101

Pļaušanas platums, cm

122

Savācējgrozs, l

Papildu 230

Stūres iekārta

Priekšējo riteņu stūrēšana

Motors

B&S

Transmisijas tips

Hidrostatiska

Jauda, ZS

20,1

Apraksts

X165 modelis ir visjaudīgākā mašīna no Standarta X100 sērijas modeļiem. X100 sērijas zāliena traktori bez savakšanas sistēmas ir piemēroti lielākām platibām un aprīkoti ar zāles izmeššanu uz sānu. Šīs pļaujmašinas ir paredzētas darbiem Jūsu saimniecība gan vasarā, gan ziemā.

Dzinējs:

Uzticams 2 cilindru “V Twin” benzīna „Briggs and Stratton“ dzinējs, kuram ir pietiekami jaudas, lai darbs būtu efektīvs un produktīvs pļaujot vai mulčējot zāli. Elektroniskā aizdedze kalpo ātrai iedarbināšanai, bet ērtā apkalpošana un citas īpašības neļaus šaubīties šajā dzinējā.

 

 

 

 

 

Pļaušanas panna:

Inovatīvā dizaina Edge pļaušanas panna ar zāles izmeššanu uz sāna ir droša un  unkcionāla. Pļaušanas laikā asmeņi  pārklājās, līdz ar to nepaliek nenopļauta zāle iekārtas vidū. Ja vēlaties mulčēt – pasūties ātri uzstādāmu mulčēšanas komplektu. Pēc lietošanas iekārtas viegli mazgājas izmantojot tam paredzēto ātro savienojumu.

 

 

 

 

Zāles savākšana:

Ja ir nepieciešams savākt zāli,  tad šim modelim papildus ir iepējams pasūtīt un uzstādīt 230 litru lielu zāles savākšanas grozu.

Transmisija:

Šī mašīna ir aprīkota ar automātisko pārnesuma kārbu un ir viegli izvēlēties nepieciešamo ātrumu un braukšanas virzienu. Kustības virzienu maiņai nepieciešams izmantot kāju pedaļus labajā pusē. Pedāļi atrodas ērtā pozīcijā, tādēļ vadība un darbs ir veicams intuitīvi un viegli. Braukšanas ātrums uz priekšu ir līdz 8.9 km/h, bet atpakaļgaitā līdz 5,1 km/h.

X165 mauriņa traktors ir aprikots ar kruizes kontroli. 

 

 

 

 

Rāmis:

John Deere traktori tiek būvēti, izmantojot stabilu metinātu rāmi, lai mašīna var izturēt lielākas slodzes. Rāmis ir veidots no 2,7 mm tērauda un tādēļ traktori spēj izturēt lielākas slodzes. Aizmugurē atrodas āķis, kur iespējams pievienot piekabi, kas ļaus paveikt vēl vairāk darbus. 

 

 

 

 

 

Komforts:

Traktoram ir ērta vadība, kas ļauj vadītājam viegi vadīt iekārtu. Darbības sviras ir iekrāsotas pēc to funkcijām, kas ļaus tās viegli atcerēties. Darbs ar šo mašīnu ir patiess prieks.

 

 

 

 

 

Papildus informāciju lasi: https://www.deere.lv/lv/plaveji/braucamo-plaveju-aprikojums/x100-series/