JOHN DEERE X350R

7,700 Cena ar PVN

Piekļuve visām vietām:paredzēti lieliem zālājiem , šim mauriņa traktoram ir visa nepieciešamā jauda un komforts darbu paveikšanai. X350R sērijas mauriņu traktoram ir iespaidīgas funkcijas un tās ir vienkārši lietot.

Īpaši komfortabls sēdeklis: Izbraudiet īpašo braukšanas prieku. Neatkarīgi no apvidus Deluxe sēdeklis X350R mauriņa traktoram padara pļaušanu par izbaudāmu laiku.

Viegla iztukšošana: Aizmugurējais savācējgrozs ir viegli iztukšojams no operātora sēdekļa.

Viegla, Ērta lietošanai: TwinTouch hidrostratiskie pedāļi ļauj viegli kontrolēt traktora kustības virzienu un ātrumu, neatraujot pēdas no platformas.

  • Mulčēšanas spraudnis: standarta


Specifikācija
Svars 314 kg
Cilindra tilpums, cm3

724

Ātrums atpakaļgaitā, km/h

0-6,4

Ātrums uz priekšu, km/h

0-8,5

Kruīza kontrole

Ir

Degvielas tvertnes tilpums, l

7,6

Degvielas veids

Benzīns

Svars, kg

314

Mulčēšana

Tikai mulčēšanas aizgrieznis

Pļaujmašīnas ieslēgšana

Elektriska

Pļaušanas augstums, mm

25 – 102

Pļaušanas platums, cm

107

Savācējgrozs, l

300

Stūres iekārta

2 riteņu stūrēšana

Motors

Kawasaki

Transmisijas tips

Hidrostatiska

Dzinēja jauda, ZS

19,2

Apraksts

Zāliena pļaušanas traktori piemājas saimniecībai – Select sērija X300

 

VISIEM  X300 SĒRIJAS MODEĻIEM

  • Pļaujmašīnas ieslēgšana:  elektriska
  • Twin Touch kājas pedāļi
  • Kruīza kontrole
  • Deluxe sēdeklis

X300 sērija bija atjaunota 2016. gada sezonai, tādēļ viņa tapa vēl modernāka un kvalitatīvāka. Darbs ar šiem traktoriņiem būs īsta izklaide. Moderns instrumentu panelis, kas ļoti līdzinās tiem, kurus redzam automašīnās, sniegs daudz informācijas. Ar attēloto “optimālo pļaušanas zonu” varēsiet redzēt motora noslodzi, kad izvēlēsieties ātrumu, ar kuru veiksiet darbu. Piekļuve visām vietām: paredzēti lieliem zālieniem, šiem mauriņa traktoriem ir visa nepieciešamā jauda un komforts darbu paveikšanai. X300 sērijas modeļiem mir iespaidīgas funkcijas, un tos ir vienkārši lietot. Nepārspētai veiktspējai un jaudai izvēlieties X500 sēriju. Pateicoties zemajam smaguma centram, garajai riteņu bāzei un diferenciāla bloķēšanai šīs mašīnas ir ideālas lietošanai cauru gadu.

Dzinējs

Uzticams 2 cilindru “V Twin” benzīna „Kawasaki“ dzinējs, kuram ir vairāk jaudas un lielāks griezes moments, lai darbs būtu efektīvāks un produktīvāks pļaujot un mulčējot. Ēletriskās aizdedzes sitēma palīdzēs ātrāk iedarbināt traktoriņu, bet pats motors ir klusāks. Jauno traktoriņu apkalpošana ir ērta un to kalpošanas laiks ir ilgs.

Pļaušanas iekārta:

Accel deep pļaujmašīnas korpusi nodrošina jauna līmeņa pļaušanas kvalitāti, ražīgumu, tīrību, izturību un daudzpusīgumu: 11,4 cm (4,5 collas) dziļi visā korpusa platumā, lai nodrošinātu optimālu pļaušanu, mulčēšanu un savākšanu. Presēta tērauda konstrukcija novērš asas malas un stūrus, kur varētu veidoties zāles masas uzkrāšanās, samazinot pļaušanas veiktspēju. Inovatīvā dizaina „ Accel Deep“ pļaušanas iekārta ar sāna zāles izlādi ir stingra un universāla. Asmeņi darba laikā pārklājas, tādēļ nepaliek nenopļauta zāle iekārtas vidū. Ja vēlaties mulčēt  ir iespējams pasūtīt ātri uzstādāmu mulčēšanas komplektu. Vieglākai iekārtu mazgāšanai ir izveidots ūdens mazgāšanas savienojums 

Zāles savākšana

X350R* ir standartā aprīkots ar savākšanas sistēmu ar izmešanu uz aizmuguri. 300 litri liela savākšanas tvertne ir izgatavota no sintētiska materiāla un ir piemērota zāles un lapu savākšanai. Ergonomiska konstrukcija nodrošina vieglu tvertnes zāles/lapu izgāšanu. Savākšanas tvertni var viegli aizvietot  ar deflektoru kas ļauj pļaut zāli ar izmešanu uz aizmuguri. Kā arī ir iespējams aprīkot ar mulčēšanas komplektu.

Ja nepieciešama zāles savākšanas sistēma, tad šim modelim iespējams papildus pasūtīt un piemontēt 250 litru lielu zālēs grozu.

Transmisija: Twin Touch hidrostatiskie pedāļi ļauj viegli kontrolēt traktora kustības virzienu un ātrumu, neatraujot pēdas no platformas

Rāmis

Komforts

Moderns instrumentu panelis: Skaidrajam automašīnas stila displejam ir fona apgaismojums izcilai redzamībai jebkuros apstākļos. Dizains kopumā nodrošina svarīgu informāciju bez lietotāja uzmanības novēršanas. Vadības ierīces gluži kā automašīnā: stūres pastiprinātājs un hidrauliska griezējierīce darbam bez piepūles (X370, X584, X590).

Kruīza kontrole : Šī populārā funkcija mauriņa traktoriem ir tikpat lietderīga kā automašīnām! Lai to ieslēgtu vai izslēgtu, vienkārši nospiediet pogu.

Sprieguma līmeņa indikators: zems, normāls, augsts. Acumirklī redzēsiet, cik labi lādēšanas sistēma tiek galā ar elektrisko slodzi.

Elektronisks degvielas līmeņa rādītājs: skaidrs auto industrijas stila rādītājs instrumentu panelī acumirklī jums parāda atlikušo degvielas daudzumu. Tas ir labi nolasāms visos  apstākļos (nav uzstādīts modelim X350R, kuram ir zema degvielas līmeņa indikators).

Optimāla “labākās pļaušanas” mērķa zona: displejā tiek parādīts izcilai pļaušanas kvalitātei optimālais dzinēja ātrums. Vienmēr darbojieties izcilas pļaušanas zonā.