JOHN DEERE X584

8,721 Cena ar PVN

  • Ātrums kustībā uz priekšu: 11,6 km/h
  • Mulčēšanas vadība: papildus
  • Savākšanas sistēma: izvēles komplektācija
  • Pļaujmašīnas pacelšanas sistēma: hidrauliska
  • Hidrauliskā, 4 riteņu stūrēšana ar pastiprinātāju


Specifikācija
Svars 396 kg
4WD

Nav

Augstums, mm

1200

Dzesēšanas veids

Gaisa

Cilindra tilpums, cm3

603

Diferenciāļa bloķētājs

Jauda, kW

12,2

Ātrums atpakaļgaitā, km/h

0-5,9

Ātrums uz priekšu, km/h

0-8,2

Garums, mm

1830

Kruīza kontrole

Ir

Degvielas tvertnes tilpums, l

13,2

Degvielas veids

Benzīns

Svars, kg

261

Mulčēšana

Standarta

Pļaujmašīnas ieslēgšana

Manuāla

Pļaušanas augstums, mm

25 – 102

Pļaušanas platums, cm

107

Platums, mm

1118

Savācējgrozs, l

250

Eļļošanas sistēma

Eļļas migla

Stūres iekārta

Priekšējo riteņu stūrēšana

Stūres pastiprinātājs

Motors

Kawasaki

Transmisijas tips

Hidrostatiska

Zāles izmešana

Uz sānu

Apraksts

Zāliena pļaušanas traktori piemājas saimniecībai – Select sērija X500

 

VISIEM  X500 SĒRIJAS MODEĻIEM

– Pļaujmašīnas ieslēgšana:  elektriska

– Twin Touch kājas pedāļi

– Kruīza kontrole

– Stūres pastiprinātājs

– Deluxe sēdeklis

X500 šerija bija atjaunota 2016. Gada sezonai, tādēļ viņa tapa vēl modernāka un kvalitatīvāka. Darbs ar šiem traktoriņiem būs īsta izklaide. Moderns instrumentu panelis, kas ļoti līdzinās tiem, kurus redzam automašīnās, sniegs daudz informācijas. Ar attēloto “optimālo pļaušanas zonu” varēsiet redzēt motora noslodzi, kad izvēlēsieties ātrumu, ar kuru veiksiet darbu. Piekļuve visām vietām: paredzēti lieliem zālieniem, šiem mauriņa traktoriem ir visa nepieciešamā jauda un komforts darbu paveikšanai. X500 sērijas modeļiem ir iespaidīgas funkcijas, un tos ir vienkārši lietot. Nepārspētai veiktspējai un jaudai izvēlieties X500 sēriju. Pateicoties zemajam smaguma centram, garajai riteņu bāzei un diferenciāla bloķēšanai šīs mašīnas ir ideālas lietošanai cauru gadu.

Dzinējs

Uzticams 2 cilindru “V Twin” benzīna „Kawasaki“ dzinējs, kuram ir vairāk jaudas un lielāks griezes moments, lai darbs būtu efektīvāks un produktīvāks pļaujot un mulčējot. Ēletriskās aizdedzes sitēma palīdzēs ātrāk iedarbināt traktoriņu, bet pats motors ir klusāks. Jauno traktoriņu apkalpošana ir ērta un to kalpošanas laiks ir ilgs.

Pļaušanas iekārta:

Accel deep pļaujmašīnas korpusi nodrošina jauna līmeņa pļaušanas kvalitāti, ražīgumu, tīrību, izturību un daudzpusīgumu: 11,4 cm (4,5 collas) dziļi visā korpusa platumā, lai nodrošinātu optimālu pļaušanu, mulčēšanu un savākšanu. Presēta tērauda konstrukcija novērš asas malas un stūrus, kur varētu veidoties zāles masas uzkrāšanās, samazinot pļaušanas veiktspēju. Inovatīvā dizaina „ Accel Deep“ pļaušanas iekārta ar sāna zāles izlādi ir stingra un universāla. Asmeņi darba laikā pārklājas, tādēļ nepaliek nenopļauta zāle iekārtas vidū. Ja vēlaties mulčēt  ir iespējams pasūtīt ātri uzstādāmu mulčēšanas komplektu. Vieglākai iekārtu mazgāšanai ir izveidots ūdens mazgāšanas savienojums

 

Zāles savākšana

 250 litri liela savākšanas tvertne ir izgatavota no sintētiska materiāla un ir piemērota zāles un lapu savākšanai. Ergonomiska konstrukcija nodrošina vieglu tvertnes zāles/lapu izgāšanu.. Kā arī ir iespējams aprīkot ar mulčēšanas komplektu.

Transmisija: Twin Touch hidrostatiskie pedāļi ļauj viegli kontrolēt traktora kustības virzienu un ātrumu, neatraujot pēdas no platformas

Rāmis

Komforts

Moderns instrumentu panelis: Skaidrajam automašīnas stila displejam ir fona apgaismojums izcilai redzamībai jebkuros apstākļos. Dizains kopumā nodrošina svarīgu informāciju bez lietotāja uzmanības novēršanas. Vadības ierīces gluži kā automašīnā: stūres pastiprinātājs un hidrauliska griezējierīce darbam bez piepūles (X370, X584, X590).

Kruīza kontrole : Šī populārā funkcija mauriņa traktoriem ir tikpat lietderīga kā automašīnām! Lai to ieslēgtu vai izslēgtu, vienkārši nospiediet pogu.

Sprieguma līmeņa indikators: zems, normāls, augsts. Acumirklī redzēsiet, cik labi lādēšanas sistēma tiek galā ar elektrisko slodzi.

Elektronisks degvielas līmeņa rādītājs: skaidrs auto industrijas stila rādītājs instrumentu panelī acumirklī jums parāda atlikušo degvielas daudzumu. Tas ir labi nolasāms visos  apstākļos (nav uzstādīts modelim X350R, kuram ir zema degvielas līmeņa indikators).

Optimāla “labākās pļaušanas” mērķa zona: displejā tiek parādīts izcilai pļaušanas kvalitātei optimālais dzinēja ātrums. Vienmēr darbojieties izcilas pļaušanas zonā.