GATOR HPX815E ar dīzeļdzinēju

24 mēneši

Reikalinga konsultacija?
Turite papildomų klausimų?
Norite daugiau sužinoti apie dominančią žoliapjovę? Mūsų specialistai visada pasiruošę Jums padėti išsirinkti tinkamiausią žoliapjovę. Susisiekti su mūsų specialistai galite žemiau nurodytais būdais.
PATEIKTI UŽKLAUSĄ
Apraksts
Specifikācija
Īss apraksts

Izturīgs un vienkāršs, paredzēts darbam. Šis Gator ir lieliski piemērots dažādām saimniecībām, uzņēmumiem, kas sniedz komunālos pakalpojumus, parkiem un zirgaudzētavām. Smagas kravas — tā nav problēma. Izdariet vairāk!

Dzinējs

Trīs cilindru dīzeļdzinējs, tā darba tilpums ir 854 cm3, dzesēšana ar šķidrumu nodrošinās ilgmūžīgumu un nevainojamu darbu. Ar 20 l degvielas tvertni pietiks ilgam laikam, jo šis Gator modelis optimālos apstākļos vidēji patērēs 1,9 l dīzeļdegvielas stundā!

Šasija

Divu ātrumu automātiskā CVT transmisija ar visu riteņu diferenciāļa bloķēšanu, pilnīgi neatkarīga priekšējā piekare un četri velkošie riteņi nodrošinās saķeri un atvieglos darbu smagos apstākļos. Gator HPX 815E var attīstīt ātrumu līdz 40 km/h. Stūrēšana ir ērta un viegla pat bez stūres pastiprinātāja.

Pielāgojamība

Šis modelis var būt gan ar pilnīgi izolētu kabīni, gan ar atvērta tipa kabīni un sānu aizsargtīkliem. Elektriskā kravu platformas izgāšana, vilkšanas „āķis” un citi piederumi, kas jāpasūta papildus, ļaus izbaudīt darbu un izklaides. Pielāgojiet šo mašīnu savām vajadzībām, izvēloties no daudziem piederumiem, kas jāpasūta papildus.

Jauda, ZS
18.5
Darba tilpums, cm3
854
Dzesēšanas sistēma
Šķidrums
Degvielas veids
Dīzeļdegviela
Degvielas patēriņš l/h
2
Transmisijas tips
2 pārnesumu CVT bezpakāpju ar sajūgu korpusā&bremzešanu ar dzinēju
Maksimālais ātrums, km/h
40
4WD/ 4 riteņu piedziņa
Lietderīga kravnesība , kg
635
Vilktspēja, kg
590
Išbandykite Nemokamai
Pirkimas Išsimokėtinai
Parsisiųsti Katalogą
Nepraleisk akcijos. Išsisaugok prekės nuolaidą.
Nurodyk savo el. paštą ir gauk akcijos kodą, kurį galėsi panaudoti ir vėliau.
Taip, noriu gauti išskirtinius pasiūlymus, nuolaidas ir kitą naujausią informaciją
Ar norėtumėte pirmieji sužinoti apie išskirtinius pasiūlymus, ypatingas nuolaidas ir kitą naujausią informaciją el. paštu, sms, telefonu ar kitomis elektroninėmis priemonėmis? Mes gerbiame Jūsų privatumą, todėl pateiktus asmens duomenis naudosime tik nurodytu tikslu ir neperduosime jokiems tretiesiems asmenims. Daugiau apie duomenų naudojimą galite sužinoti paspaudus čia
Reikalinga konsultacija?
Turite papildomų klausimų?
Norite daugiau sužinoti apie dominančią žoliapjovę? Mūsų specialistai visada pasiruošę Jums padėti išsirinkti tinkamiausią žoliapjovę. Susisiekti su mūsų specialistai galite žemiau nurodytais būdais.
PATEIKTI UŽKLAUSĄ
Garantija līdz 4 gadiem
Bezmaksas piegāde pirkumiem tiešsaistē
Pirmssezonas serviss ar transportu