JOHN DEERE 1500. sērijas frontālās pļaujmašīnas

36.999,00 

Reikalinga konsultacija?
Turite papildomų klausimų?
Norite daugiau sužinoti apie dominančią žoliapjovę? Mūsų specialistai visada pasiruošę Jums padėti išsirinkti tinkamiausią žoliapjovę. Susisiekti su mūsų specialistai galite žemiau nurodytais būdais.
PATEIKTI UŽKLAUSĄ
Apraksts
Specifikācija
Dzinējs

Trīs cilindru dzinējs Yanmar ar augstu griezes momentu un jaudu no 17.8 līdz 28.1 kW. Šīs dzinējs ir paredzēts profesionālām mašīnām, darbam smagos dabas apstākļos pilnu darba dienu bez apstāšanas. Mūsu priekšējiem rotējošiem zāles pļāvējiem ir klusa, efektīva dzesēšanas sistēma, kuru ir viegli tīrīt un apkopt. 60 litru degvielas tvertne nodrošina nepārtrauktu pļaušanu līdz pat 10 stundām, un lielais ar šķidrumu dzesējamais 3 cilindru dīzeļdzinējs ar tiešo iesmidzināšanu nodrošina teicamu taupību un pļaušanas veiktspēju

Transmisija

Transmisija Ar lielizmēra hidrostatisko moduli, lielu radiatora tipa eļļas dzesētāju, eļļā iegremdētu disku un slapjo PTO sajūgu šī transmisija ir gatava uz visu. Arī apmales, nogāzes un slidens zāliens nav problēma: 4 riteņu piedziņa izmanto mehānisko asi, un kā standarts tai ir diferenciālā bloķēšana.

Pļaušanas panna

7-Iron PRO griezējierīce ar izmešanu uz sāniem Izmešanas uz sāniem griezējierīce ir štancēta no bieza 7 lokšņu 4,6 mm (0,179 collu) tērauda un spēs apmierināt komerciālo darbu prasības. To var arī pārveidot, lai veiktu mulčēšanu.

FASTBACK aizmugurējās izmešanas griezējierīce. Aizmugurējās izmešanas griezējierīce ir štancēta no bieza 7 lokšņu 4,6 mm (0,179 collu) tērauda un spēs apmierināt komerciālo darbu prasības. To var arī pārveidot, lai veiktu mulčēšanu.

Zāles savākšana

Jaunā savākšanas sistēma GLC1500 efektīvi savāc materiālu, izmantojot jaudīgo, nesen ieviesto ventilatora konstrukciju, kuru darbina hidraulika, lai nodrošinātu pastāvīgu plūsmu. Hidrauliskā sistēma nodrošina arī ātru pacelšanu un nolaišanu, lai paātrinātu savākšanas tvertnes iztukšošanu. Ja jums ir nepieciešama lielāka savākšanas ietilpība nekā standarta 600 l versijā, izmēģiniet 900 l versiju .Pēc uzstādīšanas kopējais platums nepārsniedz pļaujmašīnas platumu. Tas nodrošina ventilatora aizsardzību pret bojājumiem darbības laikā, kā arī uzlabo iekārtas manevrētspēju. Turklāt tas atvieglo iekraušanu un izkraušanu, ja nepieciešama transportēšana.

Ar augstās izlādes versiju jums ir iespēja iztukšot savācēju kravas automašīnās un piekabēs ar augstām malām. Papildus augstumam savācējam ir arī liela sniedzamība, kas ļauj nodrošināt, ka materiāls iekļūst tieši kravas mašīnā vai piekabē.

Ērta kabīne

Modeļi 1575 un 1585 ir aprīkoti ar kabīni standarta konfigurācija. Pilnībā integrētais kabīnes risinājums apvieno vairākas novatoriskas funkcijas, lai nodrošinātu operatoram augstas klases darba vidi. Plašā kabīne ComfortCab, kas ir pārklāta ar izliektu stiklu 360 grādu redzamībai, ir arī ārkārtīgi klusa, pateicoties troksni samazinošajiem putu paklājiņiem uz grīdas. Kamēr iekārta smagi strādā, jūs varat izbaudīt ērtības. Lai kādi laika apstākļi būtu ārā, mūsu rūpnīcā uzstādītajā kabīnē jūs varat strādāt komfortabli. Hermētiski noslēgtajā kabīnē ar pilnībā integrētu apsildi un gaisa kondicionēšanu ir pieejams polsterēts pneimatiskais darba sēdeklis, divas priekšējās darba gaismas, vējstikla tīrītājs ar diviem ātrumiem, kā arī priekšējās un aizmugurējās brīdinājuma gaismas.

Išbandykite Nemokamai
Pirkimas Išsimokėtinai
Parsisiųsti Katalogą
Nepraleisk akcijos. Išsisaugok prekės nuolaidą.
Nurodyk savo el. paštą ir gauk akcijos kodą, kurį galėsi panaudoti ir vėliau.
Taip, noriu gauti išskirtinius pasiūlymus, nuolaidas ir kitą naujausią informaciją
Ar norėtumėte pirmieji sužinoti apie išskirtinius pasiūlymus, ypatingas nuolaidas ir kitą naujausią informaciją el. paštu, sms, telefonu ar kitomis elektroninėmis priemonėmis? Mes gerbiame Jūsų privatumą, todėl pateiktus asmens duomenis naudosime tik nurodytu tikslu ir neperduosime jokiems tretiesiems asmenims. Daugiau apie duomenų naudojimą galite sužinoti paspaudus čia
Reikalinga konsultacija?
Turite papildomų klausimų?
Norite daugiau sužinoti apie dominančią žoliapjovę? Mūsų specialistai visada pasiruošę Jums padėti išsirinkti tinkamiausią žoliapjovę. Susisiekti su mūsų specialistai galite žemiau nurodytais būdais.
PATEIKTI UŽKLAUSĄ
Garantija līdz 4 gadiem
Bezmaksas piegāde pirkumiem tiešsaistē
Pirmssezonas serviss ar transportu