JOHN DEERE 4066M

24 mēneši

Reikalinga konsultacija?
Turite papildomų klausimų?
Norite daugiau sužinoti apie dominančią žoliapjovę? Mūsų specialistai visada pasiruošę Jums padėti išsirinkti tinkamiausią žoliapjovę. Susisiekti su mūsų specialistai galite žemiau nurodytais būdais.
PATEIKTI UŽKLAUSĄ
Apraksts
Specifikācija
Dzinējs

Četru cilindru YANMAR dīzeļdzinējs ar jaudu 65 ZS un motora darba tilpumu 2.091 l. Maksimālais griezes moments ir 207 Nm. Sausā tipa gaisa filtrs. Degvielas tvertnes tilpums 57 l.

Šasijas

Transmisijas hidrostatiskās vai 12×12 “PowerReverser” . Maksmiālais ātrums ir 30 km/h, Slapjā tipa disku bremzes. Power steering. Diferenciāļa bloķēšana un četru riteņu piedziņa ir standarta aprīkojumā.

Hidrauliskās sistēmas

Hidrauliskā jauda – 60.2 l / min

Sakabes sistēma

Aizmugures trīspunktu uzkare (CAT 1) ar celtspēju 1420 kg.

Jaudas padeves vārpsta

Standartaprīkojumā aizmugures jūgvārpstas ātrums ir 540 apgr. /min., kā papildus opcija var tikt uzstādīta jūgvārpsta priekšā. Slapjā tipa vārpstas padeves sajūgs

Drošība

Uz modeļiem bez kabīnes, vadītāja drošību nodrošina uzstādīts drošības rāmis, kas nodrošina vadītāja drošību apgāšanās gadījumā. Sēdeklī iebūvēts sensors, kas nosaka reaģē uz svara izmaiņām, ja vadītājs pieceļas no sēdekļa traktors apstājas un dzinējs tiek noslāpēts

Izmēri

Traktora izmēri un jauda parāda tā plašo pielietojuma iespējas.

Riepas

Šai sērijai var uzstādīt četrus dažādus riepu tipus: zāliena, universālās, golfa vai piemērotas lauksaimniecībai. Izvēlaties sev piemērotāko.

Dzinēja jauda, ZS
63
Cilindru skaits
4
Dzinēja darba tilpums,l
2.091
Pārnesumi
12×12 PowrReverser
Transmisija
Hidrostatiskā – eHydro
Hidrauliskā sūkņa tilpums l/min
60.2
Kopējā masa, kg
1710
Kabīne un gaisa kondicioniris
Pēc izvēles
Pilnpiedziņa
Ir
Išbandykite Nemokamai
Pirkimas Išsimokėtinai
Parsisiųsti Katalogą
Nepraleisk akcijos. Išsisaugok prekės nuolaidą.
Nurodyk savo el. paštą ir gauk akcijos kodą, kurį galėsi panaudoti ir vėliau.
Taip, noriu gauti išskirtinius pasiūlymus, nuolaidas ir kitą naujausią informaciją
Ar norėtumėte pirmieji sužinoti apie išskirtinius pasiūlymus, ypatingas nuolaidas ir kitą naujausią informaciją el. paštu, sms, telefonu ar kitomis elektroninėmis priemonėmis? Mes gerbiame Jūsų privatumą, todėl pateiktus asmens duomenis naudosime tik nurodytu tikslu ir neperduosime jokiems tretiesiems asmenims. Daugiau apie duomenų naudojimą galite sužinoti paspaudus čia
Reikalinga konsultacija?
Turite papildomų klausimų?
Norite daugiau sužinoti apie dominančią žoliapjovę? Mūsų specialistai visada pasiruošę Jums padėti išsirinkti tinkamiausią žoliapjovę. Susisiekti su mūsų specialistai galite žemiau nurodytais būdais.
PATEIKTI UŽKLAUSĄ
Garantija līdz 4 gadiem
Bezmaksas piegāde pirkumiem tiešsaistē
Pirmssezonas serviss ar transportu