John Deere Z997R

Reikalinga konsultacija?
Turite papildomų klausimų?
Norite daugiau sužinoti apie dominančią žoliapjovę? Mūsų specialistai visada pasiruošę Jums padėti išsirinkti tinkamiausią žoliapjovę. Susisiekti su mūsų specialistai galite žemiau nurodytais būdais.
PATEIKTI UŽKLAUSĄ
Apraksts
Specifikācija
NULLES PAGRIEZIENA ZĀLIENA PĻAVĒJS AR DĪZEĻDZINĒJU Z997R SĒRIJA

Z997R nodrošina neticamu manevrētspēju — kā arī spēcīgu dzinēju, augstas veiktspējas griezējierīci un izcilu uzbūves kvalitāti produktīvai kalpošanai daudzu gadu garumā. Tā paveic darbu vismaz par 20 % ātrāk nekā priekšējā pļaujmašīna, ietaupot jūsu līdzekļus ikreiz, kad to lietojat.

7-Iron PRO griezējierīce ar izmešanu uz sāniem

Šīs izmešanas uz sāniem griezējierīces ir štancētas no bieza 7 izmēra loksnes 4,6 mm (0,179 collu) tērauda, un tās darbina vārpsta, lai tiktu galā ar sarežģītiem komerciāliem darbiem. Tās var arī pārveidot, lai veiktu mulčēšanu.

Aizmugurējās izmešanas griezējierīce

Aizmugurējās izmešanas griezējierīces ir štancētas no bieza 7 lokšņu 4,6 mm (0,179 collu) tērauda, un tās spēs apmierināt komerciālo darbu prasības.

Dzinējs

28,6 ZS ( 21 kW) dīzeļdzinējs ar 3 cilindriem nodrošina pietiekamu griezes momentu visam papildaprīkojumam. Pateicoties efektīvajam sadegšanas procesam, tiek samazināts izmešu daudzums un palielināta degvielas ekonomija. Savukārt jaunajam pārsegam ir uzlabota gaisa cirkulācija, kas nodrošina zemāku darba temperatūru

Transmisija

hidrauliskie ( Kanzaki) divkārši kombinētie sūkņi ar riteņu motoriemPArker Ross. Vienkārša vadība ar polsterētām vadības svirām. Lai paceltu vai nolaistu pļaujmašīnu un zslēgtu asmeņus, vienkārši nospiediet pogu.

Degvielas veids
Dīzeļdegviela
Dzinēja jauda, kW/ZS
21/28.6
Degvielas tvertnes tilpums, l
43.6
Transmisija
Hidrostatiska
Priekšgaitas ātrūms, km/h
18.5
Atpakaļgaitas atrūms, km/h
8.1
Svars ( bez degvielas un pļaujmašīnas), kg
805
Zāles izmešana
Uz aizmuguri, Uz sāniem
Savākšanas sistēmas tilpums,litri
Nav
Pļaušanas augstums, mm
25-113
Pļaušanas platums, cm
152/182
4WD/ 4 riteņu piedziņa
Nav
Išbandykite Nemokamai
Pirkimas Išsimokėtinai
Parsisiųsti Katalogą
Nepraleisk akcijos. Išsisaugok prekės nuolaidą.
Nurodyk savo el. paštą ir gauk akcijos kodą, kurį galėsi panaudoti ir vėliau.
Taip, noriu gauti išskirtinius pasiūlymus, nuolaidas ir kitą naujausią informaciją
Ar norėtumėte pirmieji sužinoti apie išskirtinius pasiūlymus, ypatingas nuolaidas ir kitą naujausią informaciją el. paštu, sms, telefonu ar kitomis elektroninėmis priemonėmis? Mes gerbiame Jūsų privatumą, todėl pateiktus asmens duomenis naudosime tik nurodytu tikslu ir neperduosime jokiems tretiesiems asmenims. Daugiau apie duomenų naudojimą galite sužinoti paspaudus čia
Reikalinga konsultacija?
Turite papildomų klausimų?
Norite daugiau sužinoti apie dominančią žoliapjovę? Mūsų specialistai visada pasiruošę Jums padėti išsirinkti tinkamiausią žoliapjovę. Susisiekti su mūsų specialistai galite žemiau nurodytais būdais.
PATEIKTI UŽKLAUSĄ
Garantija līdz 4 gadiem
Bezmaksas piegāde pirkumiem tiešsaistē
Pirmssezonas serviss ar transportu