GATOR HPX815E ar dīzeļdzinēju

Cena ar PVN

  • Dzinēja jauda — 13,6 kW (18,5 ZS)
  • Kravu platformas kravnesība — 454 kg
  • Braukšanas ātrums — 40 km/h

[maxbutton id=”1″]

Specifikācija
Jauda, ZS

18.5

Darba tilpums, cm3

854

Dzesēšanas sistēma

Šķidrums

Degvielas veids

Dīzeļdegviela

Degvielas patēriņš l/h

2

Transmisijas tips

2 pārnesumu CVT bezpakāpju

Maksimālais ātrums, km/h

40

4WD/ 4 riteņu piedziņa

Lietderīga kravnesība , kg

635

Vilktspēja, kg

590

Apraksts

Īss apraksts:

Atjaunots, izturīgs un vienkāršs, paredzēts darbam. Šis Gator ir lieliski piemērots dažādām saimniecībām, uzņēmumiem, kas sniedz komunālos pakalpojumus, parkiem un zirgaudzētavām. Smagas kravas — tā nav problēma. Izdariet vairāk!

Detalizēta informācija:

Dzinējs

Trīscilindru OHV dīzeļdzinējs ar lielu griezes momentu, tā darba tilpums ir 0,854 l, dzesēšana ar šķidrumu nodrošinās ilgmūžīgumu un nevainojamu darbu. Ar 20 l degvielas tvertni pietiks ilgam laikam, jo šis Gator modelis optimālos apstākļos vidēji patērēs 1,9 l dīzeļdegvielas stundā!

Šasija

Divu ātrumu automātiskā CVT transmisija ar visu riteņu diferenciāļa bloķēšanu, pilnīgi neatkarīga priekšējā piekare un četri velkošie riteņi nodrošinās saķeri un atvieglos darbu smagos apstākļos. Gator HPX 815E var attīstīt ātrumu līdz 40 km/h. Stūrēšana ir ērta un viegla pat bez stūres pastiprinātāja.

Pielāgojamība

Šis modelis var būt gan ar pilnīgi izolētu kabīni, gan ar atvērta tipa kabīni un sānu aizsargtīkliem. Elektriskā kravu platformas izgāšana, vilkšanas „āķis” un citi piederumi, kas jāpasūta papildus, ļaus izbaudīt darbu un izklaides. Pielāgojiet šo mašīnu savām vajadzībām, izvēloties no daudziem piederumiem, kas jāpasūta papildus.

vasarastehnika.lv