GATOR XUV 855D

Cena ar PVN

  • 4 riteņu piedziņa
  • Jauda un paātrinājums
  • Lieliska piemērošanās reljefam
  • Pielāgošanas komplekts braukšanai pa ceļu (iegādājams atsevišķi)*

[maxbutton id=”1″]

Specifikācija
Jauda, ZS

22

Darba tilpums, cm3

854

Dzesēšanas sistēma

Šķidrums

Degvielas veids

Dīzeļdegviela

Degvielas patēriņš l/h

1.8

Transmisijas tips

2 pārnesumu CVT bezpakāpju ar sajūgu korpusā&bremzešanu ar dzinēju

Maksimālais ātrums, km/h

52

4WD/ 4 riteņu piedziņa

Lietderīga kravnesība , kg

635

Vilktspēja, kg

680

Apraksts

Ja smagi strādājat visu dienu, jums vajadzīgs transportlīdzeklis, kas spēj jums turēt līdzi. Brīdī, kad iekāpsiet XUV 855D universālajā transportlīdzeklī un pagriezīsiet atslēgu, sapratīsiet, ka esat atradis uzticamu palīgu. Grūta braukšana un smagas kravas? 854 cm³ dīzeļdzinējam ir rezerves jauda. Sarežģīts reljefs un nogāzes? Iekļaujiet tās savā maršrutā ar 4 riteņu piedziņu, pilnībā neatkarīgo piekari un stūres pastiprinātāju. Patiesībā visgrūtākā daļa ir izlemt, kādi sēdekļi, krāsa, riepas un papildaprīkojums jums patiktu vislabāk. Ar izturīgo konstrukciju un 635 kg kopējo lietderīgo kravnesību XUV 855D atpelna sevi visu gadu.

PILNĪBĀ NEATKARĪGA PIEKARE:  Rāda piemēru komforta jomā un nodrošina lielisku piemērošanos reljefam, vienlaikus saglabājot vilci visos apstākļos.

BREMZES: Ar jaudīgo V veida divcilindru dzinēju varēsiet straujāk paātrināt kustību un strādāt efektīvāk, savukārt četru riteņu hidrauliskās disku bremzes nodrošina optimālu bremžu darbību visos apstākļos.

PILNĪBĀ NOSLĒGTA BEZPAKĀPJU TRANSMISIJA (CVT): Augstu novietotās dzinēja un CVT gaisa ieplūdes atveres sargā mehānismus no ūdens un gružiem, kā arī novērš pārkaršanu.

vasarastehnika.lv