JOHN DEERE Z515E

7,917 Cena ar PVN

Komerciālā sērija – Ztrak bezrādiusa apgriešanās zāliena traktors

Produktīva pļaušanas tehnika ar izcilu manevrētspēju un pļaušanas kvalitāti.

Samaziniet savu pļaušanas laiku ar šīm izveicīgām mašīnām neupurējot kvalitāti. Nav tādu šķēršlu, ap kuriem tas viegli un efektīvi nevarētu manevrēt. To nepārspējamās manevrēšanas iespējas uz jums atstās lielu iespaidu.

Padariet zāliena pļaušanu par izprieci!

Specifikācija
Ātrums uz priekšu, km/h

0-12,9

Pļaušanas platums, cm

122

Priekšējās riepas

13×6.5-6

Degvielas bāka,l

17 L

Ātrums atpakaļgaitā, km/h

0-6,4

Jauda, ZS

18

Dzinējs

Kawasaki

Apraksts

Zāliena pļaušanas traktori piemājas saimniecībai – Z trak sērija

Plašāka informācija:

Asmens ieslēgšana ar pogu un divu sviru vadība patiks ikvienam, kas ciena precīzu un ātru darbu.

Dzinējs

Uzticams 2 cilindru “V Twin” benzīna „Briggs and Stratton“ dzinējs, kuram ir pietiekami jaudas, lai darbs būtu efektīvs un produktīvs pļaujot vai mulčējot zāli. Elektroniskā aizdedze kalpo ātrai iedarbināšanai, bet ērtā apkalpošana un citas īpašības neļaus šaubīties šajā dzinējā.

 

 

 

 

 

 

Pļaušanas iekārta

Inovatīvā dizaina „ Accel Deep“ pļaušanas iekārta ar sāna zāles izlādi ir stingra un universāla. Asmeņi darba laikā pārklājas, tādēļ nepaliek nenopļauta zāle iekārtas vidū. Ja vēlaties mulčēt  ir iespējams pasūtīt ātri uzstādāmu mulčēšanas komplektu. Vieglākai iekārtu mazgāšanai ir izveidots ūdens mazgāšanas savienojums.

 

 

Transmisija

Hidrostatiskā transmisija ar 2 hidro dzinējiem ļauj kustēties ātrāk un manevrēt vēl efektīvāk. Vadīšanu nodrošina 2 vadības sviras. Braukšanas ātrums uz priekšu ir līdz 10,8 km/h, bet atpakaļgaitā līdz 5,4 km/h.

Rāmis

Z – trak zāliena traktori projektēti lietojot pastiprinātu rāmi, tādēļ spēj izturēt lielākas slodzes. Papildus iespējams piemontēt sakabes mehānismu, kas ļaus paveikt vēl vairāk darbu.

 

Komforts

Vadības sviras ir izvietotas loģiski un ērti, lai efektīvāk manevrētu ar šo tehniku. Darbs ar Z – track zāliena pļaušanas iekārtu ir 20% efektīvāks, ja to salīdzina ar analoģiskas jaudas standarta zāliena pļaušanas traktoru un tas ir īsts prieks.

 

 

Noskaties video par ZTRAK mauriņu pļāvējiem: